Najlepsza strona Twojej firmy

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne! Zadbaj o swój wizerunek i pokaż się z najlepszej strony! Internet to idealne miejsce na przedstawienie swoich usług i produktów!

Estetyka i funkcjonalność

Stworzymy dla Ciebie funkcjonalną i wygodną stronę internetową. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii Twoja witryna będzie dostosowana do wszystkich urządzeń.

Wsparcie techniczne

Dla naszych Klientów oferujemy wsparcie techniczne stron WWW na atrakcyjnych warunkach. Nie musisz zatrudniać specjalisty na etacie! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Strony internetowe

Doskonałym sposobem na pozyskanie potencjalnego Klienta jest odpowiednio zaprojektowana strona internetowa. Dzięki czytelnej i intuicyjnej stronie WWW, dostosowanej do najnowszych wymagań technicznych, ułatwisz Twoim Klientom zapoznanie się z oferowanym produktami lub usługami.

Czy strona internetowa jest istotna?

W dzisiejszych czasach odbiór strony internetowej przez Klienta jest bardzo istotny - to swoista wizytówka Twojej firmy. Dobre, pierwsze wrażenie znacznie zwiększa szansę na finalizację zakupu. Wiele statystyk pokazuje, że Internet to obecnie świetny kanał sprzedaży, generujący znaczną część przychodów firm.

Pokaż się z dobrej strony! Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom Klientów!

W jaki sposób możemy Ci pomóc?
Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron internetowych oraz wdrażaniem sklepów internetowych. Zapewniamy również wsparcie techniczne po wdrożeniu konkretnego rozwiązania - wszystko na jasnych i atrakcyjnych warunkach.
Pomożemy z konfiguracją domeny oraz serwera.

Stawiamy na współpracę

Nikt lepiej nie zna Twojego biznesu niż Ty sam, dlatego praca którą wykonujemy polega na współpracy. Podczas procesu tworzenia strony internetowej wykorzystujemy naszą wiedzę i Twoją strategię biznesową, co pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów końcowych!

Odczucia użytkownika kluczem do sukcesu

To jak potencjalny Klient odbierze wizytę na Twojej stronie internetowej w dużej mierze przekłada się na końcowy sukces jakim jest konwersja. Porozmawiamy o Twoim biznesie, zrozumiemy go jak najlepiej i przełożymy to na cyfrową realizację, odpowiadającą potrzebom Twoich Klientów.

Twój sukces, nasze zadowolenie

Naszym celem jest zadbanie o Twój sukces. Dobrze zaprojektowana strona internetowa wpłynie na liczbę konwersji, a liczba konwersji na Twoje przychody. To wszystko sprawia, iż wiemy, że nasza praca przynosi zakładane rezultaty. Dzięki temu mamy motywację by wykonywać swoją pracę jak najlepiej!

Twoja strona internetowa od 999zł/netto!

Zestawimy Twoje oczekiwania z rzeczywistością. Postaramy się znaleźć złoty środek, tak by estetyka, czytelność oraz intuicyjność obsługi strony współgrały ze sobą, dając potencjalnemu Klientowi jak najlepsze wrażenia z jej użytkowania.

Tworzymy strony internetowe dostosowane do rozmiarów i rozdzielczości różnych typów ekranów (strony responsywne - RWD, ang. responsive web design)

Czym charakteryzują się nasze strony internetowe?

  • wykorzystanie najnowszych technologii
  • dostosowanie do różnych urządzeń - responsywność (RWD)
  • czytelna i intuicyjna obsługa
  • zgodność ze standardami W3C
  • zoptymalizowana prędkość ładowania
  • wstępna optymalizacja względem pozycjonowania - SEO

Dodatkowo, każda strona internetowa zostaje zintegrowana z Google Analytics - narzędziem pozwalającym na szczegółową analizę ruchu na Twojej stronie WWW.

W przypadku, gdy posiadasz swoją stronę na Facebooku, zintegrujemy profil Twojej firmy ze stroną internetową.
Podobną integrację możemy wykonać w przypadku gdy posiadasz wizytówkę w usłudze Google Moja Firma.

Współpracujemy z najlepszymi