Dlaczego wybrać
eXpanseo?

Pozycjonowanie stron internetowych to nasza pasja. Wiemy, że poprawnie dobrana strategia i jej wdrożenie przyczynią się do zwiększenia ruchu na Twojej stronie internetowej

Zwiększymy ruch na
Twojej stronie internetowej

Dzięki pozycjonowaniu ruch na Twojej stronie WWW sukcesywanie będzie zwiększany, co da jeszcze większą liczbę potencjalnych Klientów

Prosta umowa,
przejrzyste warunki

Współpracujemy na jasnych zasadach, nie stosujemy "małego druczku", czy kruczków prawnych. Walczymy o najwyższe pozycje i to jest nasz cel!

Czym jest pozycjonowanie? Czym jest SEO?

Fakt posiadania strony internetowej lub sklepu internetowego nie sprawi, iż nasz produkt czy usługa zaczną generować nam odpowiednie przychody. Posiadanie poprawnie zbudowanej, przyjaznej użytkownikowi strony to jedno, a dotarcie do potencjalnego Klienta to drugie. Jedną z możliwości dotarcia do Klienta jest skorzystanie z pozycjonowania stron internetowych.

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Mamy różne źródła umożliwiające skierowanie potencjalnego Klienta na naszą stronę internetową. W dzisiejszych czasach wyszukiwarki internetowe, takie jak chociażby ta oferowana przez giganta Google, to narzędzie z którego korzysta zdecydowana większość użytkowników komputerów, smartfonów, czy innych urządzeń mobilnych. Obsługa wyszukiwarki internetowej sprowadza się głównie do wpisania konkretnego zapytania. Otrzymujemy (między innymi) listę stron internetowych, na których prawdopodobnie znajdziemy interesujące nas informacje.

Poprzez specjalne algorytmy, wyszukiwarka potrafi przedstawić bardzo trafne wyniki. Znając czynniki, które decydują o rozłożeniu wyników wyszukiwania możemy prowadzić działania, które przyczynią się do tego, by konkretna strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji na liście przedstawionych wyników. Ogół wszystkich prac związanych z uzyskaniem jak najlepszych wyników w wyszukiwarce internetowej nazywamy pozycjonowaniem stron internetowych.

SEO w Google

Pozycjonowanie Twojej strony internetowej od 699zł/netto!

SEO - Search Engine Optimization

Jednym z najbardziej istotnych elementów pozycjonowania jest optymalizacja strony internetowej pod kątem wymogów stawianych przez algorytmy wyszukiwarek internetowych. Prace związane z optymalizacją w języku angielskim kryją się pod pojęciem search engine optimization, czyli w skrócie SEO.

Na prace związane z SEO składają się między innymi:

  • optymalizacja sekcji head (tytuły, wskazania stron kanonicznych itp.)
  • weryfikacja i optymalizacja nagłówków
  • weryfikacja oraz likwidacja duplikatów wewnętrznych
  • usystematyzowanie linkowania wewnętrznego wraz z zastosowaniem przyjaznych adresów URL
  • content marketing - optymalizacja zawartości strony (odpowiednie nasycenie treści, rozbudowa itp.)
  • poprawna implementacja map stron (sitemap.xml)
  • wdrożenie danych strukturalnych
  • testowanie i optymalizacja szybkości ładowania strony
  • weryfikacja prawidłowego funkcjonowania na urządzeniach mobilnych

Całość wymaga regularnej, cyklicznej weryfikacji stanu bieżącego. Trzymamy rękę na pulsie, dzięki czemu w przypadku wprowadzenia zmian w algorytmie Google, działamy bezzwłocznie!

Proces pozycjonowania strony WWW w skrócie

Audyt SEO

Nasz Specjalista ds. SEO zbada Twoją stronę internetową pod kątem możliwie jak największej liczby czynników rankingowych. Audyt wykorzystamy na potrzeby wewnętrzne optymalizacji Twojej strony WWW.

Optymalizacja strony WWW

Na podstawie wykonanego audytu przeprowadzimy optymalizację strony WWW, dzięki czemu będzie spełniać wymogi stawiane przez algorytmy wyszukiwarki Google.

Przygotowanie odpowiednio zoptymalizowanych treści

Sprawdzimy jakość treści i zlecimy ich przeredagowanie naszemu Copywriterowi. Po przedstawieniu propozycji zmian i Twojej akceptacji, zajmiemy się ich wdrożeniem.

Audyt profilu linkowego

Sprawdzimy historię działań zewnętrznych prowadzonych w kierunku Twojej strony internetowej i opracujemy strategię działań mających na celu rozbudowę i dywersyfikację profilu linkowego.

Rozbudowy profilu linkowego

Zadbamy o regularne zdobywanie nowych odnośników, prowadzących do Twojej strony internetowej oraz będziemy monitorować stan profilu linkowego, tak by uzyskać maksymalny efekt wszystkich działań.

Stała kontrola strony WWW

Na bieżąco sprawdzamy stan Twojej strony WWW pod kątem zmian w algorytmie wyszukiwarki Google. Ponadto, korzystając z naszych wewnętrznych narzędzi monitorujemy stan strony internetowej (dostępność, monitorowanie zmian w kodzie, itp.)

Współpracujemy z najlepszymi